Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Hakkımızda

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz, Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mavcuttur veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Kesintisiz Teknik destek sağlamaktadır. Çağrı merkezimiz Adresinize en yakın ekibi Yönlendirmektedir, Teknik Servis Alanında Kurumsal Kimliğe Sahip Olan ve MYK Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi dahil olmak üzere bir çok markaya Hizmet veren Özel Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

Hizmetlerimiz ;

Kombi servisiKlima ServisiBeyaz Eşya Servisi ve Brulör ve Kazan ServisiPetek Temizleme ServisiKlima Montaj Servisi, Olarak Özel Teknik Servis Hizmeti veriyoruz. Personellerimiz Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Teknik servis Hizmetleri için İletişim ve ya bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.