Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi, Mecidiyeköy Airwell Klima bakımı, Mecidiyeköy Airwell Klima Tamiri, Mecidiyeköy Airwell Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi - Mecidiyeköy Airwell servisi

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi nerede?  Mecidiyeköy Airwell Klima ustası, Mecidiyeköy Airwell Klima Tamircisi

Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi

İstanbul Mecidiyeköy Airwell Klima Servis - Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi - Mecidiyeköy Airwell Klima Servisleri - Mecidiyeköy Airwell Klima Arıza -  Mecidiyeköy Airwell Klima Tamir - Mecidiyeköy Airwell Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz Klima Servisi, Klima bakımı, Klima Tamiri, Klima Periyodik Bakım ihtiyaçları için Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Mecidiyeköy Airwell servisi

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Mecidiyeköy Airwell Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Mecidiyeköy Airwell klima montaj

 • Mecidiyeköy Airwell Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • Mecidiyeköy Airwell klima gaz şarjı
 • Mecidiyeköy Airwell Klima bakımı
 • Mecidiyeköy Airwell Klima montajı
 • Mecidiyeköy Airwell Klima demontajı (sökümü)
 • Mecidiyeköy Airwell Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • Mecidiyeköy Airwell Klimanın devreye alınması
 • Mecidiyeköy Airwell Klima arıza giderme
 • Mecidiyeköy Airwell Screw kompresör tamiri
 • Mecidiyeköy Airwell Pistonlu kompresör tamiri
 • Mecidiyeköy Airwell Klima yıllık bakımları
 • Mecidiyeköy Airwell Klima üfleme ve emiş temizliği
 • Mecidiyeköy Airwell Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • Mecidiyeköy Airwell Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • Mecidiyeköy Airwell Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • Mecidiyeköy Airwell Klimanın taşınması
 • Mecidiyeköy Airwell Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Mecidiyeköy Airwell Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Mecidiyeköy Airwell Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • Mecidiyeköy Airwell Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
Hizmet Kalite Güven ile Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.