Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Sefaköy Ariston Klima Servisi, Sefaköy Ariston Klima bakımı, Sefaköy Ariston Klima Tamiri, Sefaköy Ariston Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Sefaköy Ariston Klima Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Sefaköy Ariston Klima Servisi - Sefaköy Ariston servisi

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Sefaköy Ariston Klima Servisi nerede?  Sefaköy Ariston Klima ustası, Sefaköy Ariston Klima Tamircisi

Sefaköy Ariston Klima Servisi

İstanbul Sefaköy Ariston Klima Servis - Sefaköy Ariston Klima Servisi - Sefaköy Ariston Klima Servisleri - Sefaköy Ariston Klima Arıza -  Sefaköy Ariston Klima Tamir - Sefaköy Ariston Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz Klima Servisi, Klima bakımı, Klima Tamiri, Klima Periyodik Bakım ihtiyaçları için Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Sefaköy Ariston servisi

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sefaköy Ariston Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sefaköy Ariston klima montaj

 • Sefaköy Ariston Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • Sefaköy Ariston klima gaz şarjı
 • Sefaköy Ariston Klima bakımı
 • Sefaköy Ariston Klima montajı
 • Sefaköy Ariston Klima demontajı (sökümü)
 • Sefaköy Ariston Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • Sefaköy Ariston Klimanın devreye alınması
 • Sefaköy Ariston Klima arıza giderme
 • Sefaköy Ariston Screw kompresör tamiri
 • Sefaköy Ariston Pistonlu kompresör tamiri
 • Sefaköy Ariston Klima yıllık bakımları
 • Sefaköy Ariston Klima üfleme ve emiş temizliği
 • Sefaköy Ariston Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • Sefaköy Ariston Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • Sefaköy Ariston Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • Sefaköy Ariston Klimanın taşınması
 • Sefaköy Ariston Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Sefaköy Ariston Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Sefaköy Ariston Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • Sefaköy Ariston Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
Hizmet Kalite Güven ile Sefaköy Ariston Klima Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Sefaköy Ariston Klima Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Sefaköy Ariston Klima Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Sefaköy Ariston Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sefaköy Ariston Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sefaköy Ariston Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.