Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Güneşli Aux Klima Servisi, Güneşli Aux Klima bakımı, Güneşli Aux Klima Tamiri, Güneşli Aux Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Güneşli Aux Klima Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Güneşli Aux Klima Servisi - Güneşli Aux servisi

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Güneşli Aux Klima Servisi nerede?  Güneşli Aux Klima ustası, Güneşli Aux Klima Tamircisi

Güneşli Aux Klima Servisi

İstanbul Güneşli Aux Klima Servis - Güneşli Aux Klima Servisi - Güneşli Aux Klima Servisleri - Güneşli Aux Klima Arıza -  Güneşli Aux Klima Tamir - Güneşli Aux Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz Klima Servisi, Klima bakımı, Klima Tamiri, Klima Periyodik Bakım ihtiyaçları için Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Güneşli Aux servisi

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Aux Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Aux klima montaj

 • Güneşli Aux Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • Güneşli Aux klima gaz şarjı
 • Güneşli Aux Klima bakımı
 • Güneşli Aux Klima montajı
 • Güneşli Aux Klima demontajı (sökümü)
 • Güneşli Aux Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • Güneşli Aux Klimanın devreye alınması
 • Güneşli Aux Klima arıza giderme
 • Güneşli Aux Screw kompresör tamiri
 • Güneşli Aux Pistonlu kompresör tamiri
 • Güneşli Aux Klima yıllık bakımları
 • Güneşli Aux Klima üfleme ve emiş temizliği
 • Güneşli Aux Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • Güneşli Aux Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • Güneşli Aux Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • Güneşli Aux Klimanın taşınması
 • Güneşli Aux Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Güneşli Aux Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • Güneşli Aux Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • Güneşli Aux Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
Hizmet Kalite Güven ile Güneşli Aux Klima Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Güneşli Aux Klima Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Güneşli Aux Klima Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Güneşli Aux Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Güneşli Aux Klima Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Güneşli Aux Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Güneşli Aux Klima Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Güneşli Aux Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Güneşli Aux Klima Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.