Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Bağcılar Klima Servisi, Bağcılar Klima bakımı, Bağcılar Klima Tamiri, Bağcılar Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Bağcılar Klima tamir - Bağcılar klima

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bağcılar Klima Servisi nerede?  Bağcılar Klima ustası, Bağcılar Klima Tamircisi

Klima iç ünite Nasıl Temizlenir?
iç ünite Pervane ilaçlı Temizlenmesi, İç ünite Filtre temizliği, Rezistansların temizlenip ilaçlanması, dezenfekte edilmesi, iç ünite fanı temizlenmesi, Genel kontrolleri ve temizliği yapılır.

Klima Dış ünite Nasıl Temizlenir?
Dış ünite için Rezistansların Temizliği ve Dezenfekte İşlemlerini Yapıyoruz, Dış Ünite Motorunun İlaçlanıp Bakımı Temizliği, Komprosör bakımı Filtre Temizliği, Dış ünite Pervane Temizlenmesi Dezenfekte Edilmesi, Gaz Şarjı Eksik Klima Gazının Tamamlanması, Klima Genel Kontrolleri.

Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar Klima Servis Bağcılar Klima Servisi - Bağcılar Klima Servisleri - Bağcılar Klima Arıza -  Bağcılar Klima Tamir - Bağcılar Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz, Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Bağcılar ilçesinde Klima servisi sağladığımız Mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır.

Bağcılar klima

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bağcılar Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bağcılar klima arıza

 • - Bağcılar Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • - Bağcılar klima gaz şarjı
 • - Bağcılar Klima bakımı
 • - Bağcılar Klima montajı
 • - Bağcılar Klima demontajı (sökümü)
 • - Bağcılar Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • - Bağcılar Klimanın devreye alınması
 • - Bağcılar Klima arıza giderme
 • - Bağcılar Screw kompresör tamiri
 • - Bağcılar Pistonlu kompresör tamiri
 • - Bağcılar Klima yıllık bakımları
 • - Bağcılar Klima üfleme ve emiş temizliği
 • - Bağcılar Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • - Bağcılar Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • - Bağcılar Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • - Bağcılar Klimanın taşınması
 • - Bağcılar Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Bağcılar Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Bağcılar Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • - Bağcılar Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
 100% Müşteri memnuniyeti Bağcılar klima servisi - Servis formu