Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Başakşehir Klima Servisi Teknik Servis Alanında, Kalite, güven, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için En yakın Başakşehir Klima Servisi Şubemizi 444 3 986 Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Başakşehir Klima Servisi, Başakşehir Klima bakımı, Başakşehir Klima Tamiri, Başakşehir Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Ayrıca kentsel dönüşümden temin edilmiş tüm bakımları yapılmış 1 yıl garantili ikinci el klima satışı hizmetimiz de mevcuttur.detaylı bilgi için 444 3 986 yada 0534 348 36 87 telefon numaralarımızdan en yakın Başakşehir Klima Servisi Şubemizi Arayabilirsiniz.

Başakşehir Klima Teknik Hizmetlerimiz,

Başakşehir bölgesinde klima montaj, klima gaz dolumu, klima sökme takma, klima tamiri, klima yıllık bakımları Kurumsal Firma garantisiyle uzman ekiplerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. 

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Başakşehir Klima tamir - Başakşehir klima

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Başakşehir Klima Servisi nerede?  Başakşehir Klima ustası, Başakşehir Klima Tamircisi

Klima iç ünite Nasıl Temizlenir?
iç ünite Pervane ilaçlı Temizlenmesi, İç ünite Filtre temizliği, Rezistansların temizlenip ilaçlanması, dezenfekte edilmesi, iç ünite fanı temizlenmesi, Genel kontrolleri ve temizliği yapılır.

Klima Dış ünite Nasıl Temizlenir?
Dış ünite için Rezistansların Temizliği ve Dezenfekte İşlemlerini Yapıyoruz, Dış Ünite Motorunun İlaçlanıp Bakımı Temizliği, Komprosör bakımı Filtre Temizliği, Dış ünite Pervane Temizlenmesi Dezenfekte Edilmesi, Gaz Şarjı Eksik Klima Gazının Tamamlanması, Klima Genel Kontrolleri.

Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servis Başakşehir Klima Servisi - Başakşehir Klima Servisleri - Başakşehir Klima Arıza -  Başakşehir Klima Tamir - Başakşehir Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz, Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Başakşehir ilçesinde Klima servisi sağladığımız Mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır.

Başakşehir klima

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Başakşehir Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Başakşehir klima arıza

 • - Başakşehir Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • - Başakşehir klima gaz şarjı
 • - Başakşehir Klima bakımı
 • - Başakşehir Klima montajı
 • - Başakşehir Klima demontajı (sökümü)
 • - Başakşehir Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • - Başakşehir Klimanın devreye alınması
 • - Başakşehir Klima arıza giderme
 • - Başakşehir Screw kompresör tamiri
 • - Başakşehir Pistonlu kompresör tamiri
 • - Başakşehir Klima yıllık bakımları
 • - Başakşehir Klima üfleme ve emiş temizliği
 • - Başakşehir Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • - Başakşehir Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • - Başakşehir Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • - Başakşehir Klimanın taşınması
 • - Başakşehir Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Başakşehir Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Başakşehir Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • - Başakşehir Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
 100% Müşteri memnuniyeti Başakşehir klima servisi - Servis formu