Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Klima Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Bahçelievler Klima Servisi, Bahçelievler Klima bakımı, Bahçelievler Klima Tamiri, Bahçelievler Klima Montaj servisi hizmeti vermekteyiz, 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Bahçelievler Klima Teknik Hizmetlerimiz,

Bahçelievler ilçesinde her marka model klima arıza bakım onarım, klima gaz dolumu, klima demonte ve montaj (sökme takma), klima tamiri, klima yıllık bakımları Kurumsal Firma garantisiyle uzman ekiplerimiz tarafından itinayla yapılmaktadır. 

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Bahçelievler Klima tamir - Bahçelievler klima

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bahçelievler Klima Servisi nerede?  Bahçelievler Klima ustası, Bahçelievler Klima Tamircisi

Klima iç ünite Nasıl Temizlenir?
iç ünite Pervane ilaçlı Temizlenmesi, İç ünite Filtre temizliği, Rezistansların temizlenip ilaçlanması, dezenfekte edilmesi, iç ünite fanı temizlenmesi, Genel kontrolleri ve temizliği yapılır.

Klima Dış ünite Nasıl Temizlenir?
Dış ünite için Rezistansların Temizliği ve Dezenfekte İşlemlerini Yapıyoruz, Dış Ünite Motorunun İlaçlanıp Bakımı Temizliği, Komprosör bakımı Filtre Temizliği, Dış ünite Pervane Temizlenmesi Dezenfekte Edilmesi, Gaz Şarjı Eksik Klima Gazının Tamamlanması, Klima Genel Kontrolleri.

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servis Bahçelievler Klima Servisi - Bahçelievler Klima Servisleri - Bahçelievler Klima Arıza -  Bahçelievler Klima Tamir - Bahçelievler Klima Tamiri Alanında Hizmeti vermekteyiz, Bize çağrı merkezimizden ulaşabilir Randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Teknik Servis ekibi işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Bahçelievler ilçesinde Klima servisi sağladığımız Mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır.

Bahçelievler klima

Klima Servisi ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bahçelievler Klima Tamircisi

Klima servisi işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bahçelievler klima arıza

 • - Bahçelievler Klimanızın yerinin değiştirilmesi
 • - Bahçelievler klima gaz şarjı
 • - Bahçelievler Klima bakımı
 • - Bahçelievler Klima montajı
 • - Bahçelievler Klima demontajı (sökümü)
 • - Bahçelievler Kanallı klimalarda kanal temizliği
 • - Bahçelievler Klimanın devreye alınması
 • - Bahçelievler Klima arıza giderme
 • - Bahçelievler Screw kompresör tamiri
 • - Bahçelievler Pistonlu kompresör tamiri
 • - Bahçelievler Klima yıllık bakımları
 • - Bahçelievler Klima üfleme ve emiş temizliği
 • - Bahçelievler Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • - Bahçelievler Klima evaporatör (kondanser) temizliği
 • - Bahçelievler Klima filtresini yenileme veya temizleme
 • - Bahçelievler Klimanın taşınması
 • - Bahçelievler Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Bahçelievler Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
 • - Bahçelievler Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
 • - Bahçelievler Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
 100% Müşteri memnuniyeti Bahçelievler klima servisi - Servis formu