Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Üsküdar İlçesinde ve mahallelerine Üsküdar Aden Kombi Servisi, Aden Kombi bakımı, Aden Kombi Tamiri, Aden Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Aden Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Aden Kombi Servisi

Üsküdar Aden Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Üsküdar Aden Kombi servisi

Üsküdar ve mahallelerine Aden Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Üsküdar Aden Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Aden Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Üsküdar Aden kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Üsküdar Aden Kombi

- Üsküdar Aden Akış Şalteri Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Ateşleme Elektrodu Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden ByPass Diyafram Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Doldurma Musluğu Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Emniyet Ventili Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Plakalı Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Baca Fan Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Gösterge (Manometre) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Hava Prujörü Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Üç Yollu Vana Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Kılcal Boru Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden NTC (Sensör) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Pompa Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Prosestat Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Swich Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Basınç Sondası Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden Tribün Kombi Arızası tamiri
- Üsküdar Aden kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Üsküdar Aden Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Üsküdar Aden Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Üsküdar Aden Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Üsküdar Aden Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Üsküdar Aden Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Üsküdar Aden Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Üsküdar Aden Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Üsküdar Aden Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Üsküdar Aden Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.