Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Bağcılar İlçesinde ve mahallelerine Bağcılar Aden Kombi Servisi, Aden Kombi bakımı, Aden Kombi Tamiri, Aden Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Aden Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Aden Kombi Servisi

Bağcılar Aden Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Bağcılar Aden Kombi servisi

Bağcılar ve mahallelerine Aden Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Bağcılar Aden Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar Aden Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bağcılar Aden kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bağcılar Aden Kombi

- Bağcılar Aden Kombi Tamircisi
- Bağcılar Aden Acil kombi ustası
- Bağcılar Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bağcılar Aden Kombi Arıza lambası yanıyor
- Bağcılar Aden Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Bağcılar Aden Kombi Patlamalı yanıyor
- Bağcılar Aden Kombi Açılıyor kapanıyor
- Bağcılar Aden Kombi Su akıtıyor
- Bağcılar Aden Kombi Su akıtıyor
- Bağcılar Aden Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Bağcılar Aden Kombi Gaz kaçırıyor
- Bağcılar Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bağcılar Aden Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Bağcılar Aden Kombi Petekler ısınmıyor
- Bağcılar Aden Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Bağcılar Aden Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Bağcılar Aden Kombi Sıcak su sorunu
- Bağcılar Aden Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Bağcılar Aden Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Bağcılar Aden Kombi Tamiri
- Bağcılar Aden Kombi Tamircileri
- Bağcılar Aden Kombi Arkasından su akıyor
- Bağcılar Aden Kombi 2 el Tamiri
- Bağcılar Aden Kombi Bakımı ve Petek Temizliği