Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Bakırköy İlçesinde ve mahallelerine Bakırköy Aden Kombi Servisi, Aden Kombi bakımı, Aden Kombi Tamiri, Aden Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Aden Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Aden Kombi Servisi

Bakırköy Aden Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Bakırköy Aden Kombi servisi

Bakırköy ve mahallelerine Aden Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Bakırköy Aden Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Aden Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bakırköy Aden kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bakırköy Aden Kombi

- Bakırköy Aden Kombi Tamircisi
- Bakırköy Aden Acil kombi ustası
- Bakırköy Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bakırköy Aden Kombi Arıza lambası yanıyor
- Bakırköy Aden Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Bakırköy Aden Kombi Patlamalı yanıyor
- Bakırköy Aden Kombi Açılıyor kapanıyor
- Bakırköy Aden Kombi Su akıtıyor
- Bakırköy Aden Kombi Su akıtıyor
- Bakırköy Aden Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Bakırköy Aden Kombi Gaz kaçırıyor
- Bakırköy Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bakırköy Aden Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Bakırköy Aden Kombi Petekler ısınmıyor
- Bakırköy Aden Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Bakırköy Aden Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Bakırköy Aden Kombi Sıcak su sorunu
- Bakırköy Aden Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Bakırköy Aden Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Bakırköy Aden Kombi Tamiri
- Bakırköy Aden Kombi Tamircileri
- Bakırköy Aden Kombi Arkasından su akıyor
- Bakırköy Aden Kombi 2 el Tamiri
- Bakırköy Aden Kombi Bakımı ve Petek Temizliği