Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun İkitelli İlçesinde ve mahallelerine İkitelli Aden Kombi Servisi, Aden Kombi bakımı, Aden Kombi Tamiri, Aden Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Aden Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Aden Kombi Servisi

İkitelli Aden Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

İkitelli Aden Kombi servisi

İkitelli ve mahallelerine Aden Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. İkitelli Aden Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

İkitelli Aden Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

İkitelli Aden kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

İkitelli Aden Kombi

- İkitelli Aden Kombi Tamircisi
- İkitelli Aden Acil kombi ustası
- İkitelli Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- İkitelli Aden Kombi Arıza lambası yanıyor
- İkitelli Aden Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- İkitelli Aden Kombi Patlamalı yanıyor
- İkitelli Aden Kombi Açılıyor kapanıyor
- İkitelli Aden Kombi Su akıtıyor
- İkitelli Aden Kombi Su akıtıyor
- İkitelli Aden Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- İkitelli Aden Kombi Gaz kaçırıyor
- İkitelli Aden Kombi Sıcak su gelmiyor
- İkitelli Aden Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- İkitelli Aden Kombi Petekler ısınmıyor
- İkitelli Aden Kombi Arıza lambaları yanıyor
- İkitelli Aden Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- İkitelli Aden Kombi Sıcak su sorunu
- İkitelli Aden Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- İkitelli Aden Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- İkitelli Aden Kombi Tamiri
- İkitelli Aden Kombi Tamircileri
- İkitelli Aden Kombi Arkasından su akıyor
- İkitelli Aden Kombi 2 el Tamiri
- İkitelli Aden Kombi Bakımı ve Petek Temizliği