Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Güneşli İlçesinde ve mahallelerine Güneşli Airfel Kombi Servisi, Airfel Kombi bakımı, Airfel Kombi Tamiri, Airfel Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Airfel Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Airfel Kombi Servisi

Güneşli Airfel Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Güneşli Airfel Kombi servisi

Güneşli ve mahallelerine Airfel Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Güneşli Airfel Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Güneşli Airfel Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Airfel kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Airfel Kombi

- Güneşli Airfel Kombi Tamircisi
- Güneşli Airfel Acil kombi ustası
- Güneşli Airfel Kombi Sıcak su gelmiyor
- Güneşli Airfel Kombi Arıza lambası yanıyor
- Güneşli Airfel Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Güneşli Airfel Kombi Patlamalı yanıyor
- Güneşli Airfel Kombi Açılıyor kapanıyor
- Güneşli Airfel Kombi Su akıtıyor
- Güneşli Airfel Kombi Su akıtıyor
- Güneşli Airfel Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Güneşli Airfel Kombi Gaz kaçırıyor
- Güneşli Airfel Kombi Sıcak su gelmiyor
- Güneşli Airfel Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Güneşli Airfel Kombi Petekler ısınmıyor
- Güneşli Airfel Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Güneşli Airfel Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Güneşli Airfel Kombi Sıcak su sorunu
- Güneşli Airfel Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Güneşli Airfel Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Güneşli Airfel Kombi Tamiri
- Güneşli Airfel Kombi Tamircileri
- Güneşli Airfel Kombi Arkasından su akıyor
- Güneşli Airfel Tribün ko