Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Şişli İlçesinde ve mahallelerine Şişli Arçelik Kombi Servisi, Arçelik Kombi bakımı, Arçelik Kombi Tamiri, Arçelik Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Arçelik Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Arçelik Kombi Servisi

Şişli Arçelik Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Şişli Arçelik Kombi servisi

Şişli ve mahallelerine Arçelik Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Şişli Arçelik Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Şişli Arçelik Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Şişli Arçelik kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Şişli Arçelik Kombi

- Şişli Arçelik Kombi Tamircisi
- Şişli Arçelik Acil kombi ustası
- Şişli Arçelik Kombi Sıcak su gelmiyor
- Şişli Arçelik Kombi Arıza lambası yanıyor
- Şişli Arçelik Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Şişli Arçelik Kombi Patlamalı yanıyor
- Şişli Arçelik Kombi Açılıyor kapanıyor
- Şişli Arçelik Kombi Su akıtıyor
- Şişli Arçelik Kombi Su akıtıyor
- Şişli Arçelik Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Şişli Arçelik Kombi Gaz kaçırıyor
- Şişli Arçelik Kombi Sıcak su gelmiyor
- Şişli Arçelik Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Şişli Arçelik Kombi Petekler ısınmıyor
- Şişli Arçelik Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Şişli Arçelik Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Şişli Arçelik Kombi Sıcak su sorunu
- Şişli Arçelik Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Şişli Arçelik Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Şişli Arçelik Kombi Tamiri
- Şişli Arçelik Kombi Tamircileri
- Şişli Arçelik Kombi Arkasından su akıyor
- Şişli Arçelik Kombi 2 el Tamiri
- Şişli Arçelik Kombi Bakımı ve Petek Temizliği