Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Eyüp İlçesinde ve mahallelerine Eyüp Arçelik Kombi Servisi, Arçelik Kombi bakımı, Arçelik Kombi Tamiri, Arçelik Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Arçelik Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Arçelik Kombi Servisi

Eyüp Arçelik Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Eyüp Arçelik Kombi servisi

Eyüp ve mahallelerine Arçelik Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Eyüp Arçelik Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Arçelik Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Eyüp Arçelik kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Eyüp Arçelik Kombi

- Eyüp Arçelik Kombi Tamircisi
- Eyüp Arçelik Acil kombi ustası
- Eyüp Arçelik Kombi Sıcak su gelmiyor
- Eyüp Arçelik Kombi Arıza lambası yanıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Patlamalı yanıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Açılıyor kapanıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Su akıtıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Su akıtıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Gaz kaçırıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Sıcak su gelmiyor
- Eyüp Arçelik Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Eyüp Arçelik Kombi Petekler ısınmıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Sıcak su sorunu
- Eyüp Arçelik Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Eyüp Arçelik Kombi Tamiri
- Eyüp Arçelik Kombi Tamircileri
- Eyüp Arçelik Kombi Arkasından su akıyor
- Eyüp Arçelik Kombi 2 el Tamiri
- Eyüp Arçelik Kombi Bakımı ve Petek Temizliği