Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Kadıköy İlçesinde ve mahallelerine Kadıköy Arçelik Kombi Servisi, Arçelik Kombi bakımı, Arçelik Kombi Tamiri, Arçelik Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Arçelik Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Arçelik Kombi Servisi

Kadıköy Arçelik Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Kadıköy Arçelik Kombi servisi

Kadıköy ve mahallelerine Arçelik Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Kadıköy Arçelik Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Arçelik Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Kadıköy Arçelik kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Kadıköy Arçelik Kombi

- Kadıköy Arçelik Akış Şalteri Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Ateşleme Elektrodu Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik ByPass Diyafram Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Doldurma Musluğu Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Emniyet Ventili Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Plakalı Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Baca Fan Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Gösterge (Manometre) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Hava Prujörü Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Üç Yollu Vana Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Kılcal Boru Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik NTC (Sensör) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Pompa Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Prosestat Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Swich Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Basınç Sondası Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik Tribün Kombi Arızası tamiri
- Kadıköy Arçelik kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Kadıköy Arçelik Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Kadıköy Arçelik Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Kadıköy Arçelik Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Arçelik Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Kadıköy Arçelik Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Kadıköy Arçelik Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Kadıköy Arçelik Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Kadıköy Arçelik Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Kadıköy Arçelik Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.