Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Sefaköy İlçesinde ve mahallelerine Sefaköy Ariston Kombi Servisi, Ariston Kombi bakımı, Ariston Kombi Tamiri, Ariston Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Ariston Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Ariston Kombi Servisi

Sefaköy Ariston Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Sefaköy Ariston Kombi servisi

Sefaköy ve mahallelerine Ariston Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Sefaköy Ariston Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Sefaköy Ariston Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sefaköy Ariston kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sefaköy Ariston Kombi

- Sefaköy Ariston Akış Şalteri Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Ateşleme Elektrodu Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston ByPass Diyafram Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Doldurma Musluğu Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Emniyet Ventili Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Plakalı Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Baca Fan Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Gösterge (Manometre) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Hava Prujörü Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Üç Yollu Vana Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Kılcal Boru Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston NTC (Sensör) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Pompa Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Prosestat Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Swich Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Basınç Sondası Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston Tribün Kombi Arızası tamiri
- Sefaköy Ariston kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Sefaköy Ariston Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Sefaköy Ariston Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Sefaköy Ariston Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Sefaköy Ariston Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sefaköy Ariston Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sefaköy Ariston Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Sefaköy Ariston Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.