Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Bakırköy İlçesinde ve mahallelerine Bakırköy Auer Kombi Servisi, Auer Kombi bakımı, Auer Kombi Tamiri, Auer Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Auer Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Auer Kombi Servisi

Bakırköy Auer Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Bakırköy Auer Kombi servisi

Bakırköy ve mahallelerine Auer Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Bakırköy Auer Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Auer Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bakırköy Auer kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bakırköy Auer Kombi

- Bakırköy Auer Kombi Tamircisi
- Bakırköy Auer Acil kombi ustası
- Bakırköy Auer Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bakırköy Auer Kombi Arıza lambası yanıyor
- Bakırköy Auer Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Bakırköy Auer Kombi Patlamalı yanıyor
- Bakırköy Auer Kombi Açılıyor kapanıyor
- Bakırköy Auer Kombi Su akıtıyor
- Bakırköy Auer Kombi Su akıtıyor
- Bakırköy Auer Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Bakırköy Auer Kombi Gaz kaçırıyor
- Bakırköy Auer Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bakırköy Auer Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Bakırköy Auer Kombi Petekler ısınmıyor
- Bakırköy Auer Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Bakırköy Auer Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Bakırköy Auer Kombi Sıcak su sorunu
- Bakırköy Auer Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Bakırköy Auer Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Bakırköy Auer Kombi Tamiri
- Bakırköy Auer Kombi Tamircileri
- Bakırköy Auer Kombi Arkasından su akıyor
- Bakırköy Auer Kombi 2 el Tamiri
- Bakırköy Auer Kombi Bakımı ve Petek Temizliği