Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Beyoğlu İlçesinde ve mahallelerine Beyoğlu Auer Kombi Servisi, Auer Kombi bakımı, Auer Kombi Tamiri, Auer Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Auer Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Auer Kombi Servisi

Beyoğlu Auer Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Beyoğlu Auer Kombi servisi

Beyoğlu ve mahallelerine Auer Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Beyoğlu Auer Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Auer Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Beyoğlu Auer kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Beyoğlu Auer Kombi

- Beyoğlu Auer Kombi Tamircisi
- Beyoğlu Auer Acil kombi ustası
- Beyoğlu Auer Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beyoğlu Auer Kombi Arıza lambası yanıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Patlamalı yanıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Açılıyor kapanıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Su akıtıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Su akıtıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Gaz kaçırıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beyoğlu Auer Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Beyoğlu Auer Kombi Petekler ısınmıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Sıcak su sorunu
- Beyoğlu Auer Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Beyoğlu Auer Kombi Tamiri
- Beyoğlu Auer Kombi Tamircileri
- Beyoğlu Auer Kombi Arkasından su akıyor
- Beyoğlu Auer Kombi 2 el Tamiri
- Beyoğlu Auer Kombi Bakımı ve Petek Temizliği