Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Ataşehir İlçesinde ve mahallelerine Ataşehir Baxi Kombi Servisi, Baxi Kombi bakımı, Baxi Kombi Tamiri, Baxi Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Baxi Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Baxi Kombi Servisi

Ataşehir Baxi Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Ataşehir Baxi Kombi servisi

Ataşehir ve mahallelerine Baxi Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Ataşehir Baxi Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Baxi Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Ataşehir Baxi kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Ataşehir Baxi Kombi

- Ataşehir Baxi Kombi Tamircisi
- Ataşehir Baxi Acil kombi ustası
- Ataşehir Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Ataşehir Baxi Kombi Arıza lambası yanıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Patlamalı yanıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Açılıyor kapanıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Su akıtıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Su akıtıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Gaz kaçırıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Ataşehir Baxi Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Ataşehir Baxi Kombi Petekler ısınmıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Sıcak su sorunu
- Ataşehir Baxi Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Ataşehir Baxi Kombi Tamiri
- Ataşehir Baxi Kombi Tamircileri
- Ataşehir Baxi Kombi Arkasından su akıyor
- Ataşehir Baxi Kombi 2 el Tamiri
- Ataşehir Baxi Kombi Bakımı ve Petek Temizliği