Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Halkalı İlçesinde ve mahallelerine Halkalı Baxi Kombi Servisi, Baxi Kombi bakımı, Baxi Kombi Tamiri, Baxi Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Baxi Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Baxi Kombi Servisi

Halkalı Baxi Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Halkalı Baxi Kombi servisi

Halkalı ve mahallelerine Baxi Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Halkalı Baxi Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Halkalı Baxi Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Halkalı Baxi kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Halkalı Baxi Kombi

- Halkalı Baxi Kombi Tamircisi
- Halkalı Baxi Acil kombi ustası
- Halkalı Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Halkalı Baxi Kombi Arıza lambası yanıyor
- Halkalı Baxi Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Halkalı Baxi Kombi Patlamalı yanıyor
- Halkalı Baxi Kombi Açılıyor kapanıyor
- Halkalı Baxi Kombi Su akıtıyor
- Halkalı Baxi Kombi Su akıtıyor
- Halkalı Baxi Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Halkalı Baxi Kombi Gaz kaçırıyor
- Halkalı Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Halkalı Baxi Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Halkalı Baxi Kombi Petekler ısınmıyor
- Halkalı Baxi Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Halkalı Baxi Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Halkalı Baxi Kombi Sıcak su sorunu
- Halkalı Baxi Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Halkalı Baxi Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Halkalı Baxi Kombi Tamiri
- Halkalı Baxi Kombi Tamircileri
- Halkalı Baxi Kombi Arkasından su akıyor
- Halkalı Baxi Kombi 2 el Tamiri
- Halkalı Baxi Kombi Bakımı ve Petek Temizliği