Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Güneşli İlçesinde ve mahallelerine Güneşli Beko Kombi Servisi, Beko Kombi bakımı, Beko Kombi Tamiri, Beko Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Beko Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Beko Kombi Servisi

Güneşli Beko Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Güneşli Beko Kombi servisi

Güneşli ve mahallelerine Beko Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Güneşli Beko Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Güneşli Beko Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Beko kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Güneşli Beko Kombi

- Güneşli Beko Kombi Tamircisi
- Güneşli Beko Acil kombi ustası
- Güneşli Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- Güneşli Beko Kombi Arıza lambası yanıyor
- Güneşli Beko Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Güneşli Beko Kombi Patlamalı yanıyor
- Güneşli Beko Kombi Açılıyor kapanıyor
- Güneşli Beko Kombi Su akıtıyor
- Güneşli Beko Kombi Su akıtıyor
- Güneşli Beko Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Güneşli Beko Kombi Gaz kaçırıyor
- Güneşli Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- Güneşli Beko Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Güneşli Beko Kombi Petekler ısınmıyor
- Güneşli Beko Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Güneşli Beko Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Güneşli Beko Kombi Sıcak su sorunu
- Güneşli Beko Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Güneşli Beko Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Güneşli Beko Kombi Tamiri
- Güneşli Beko Kombi Tamircileri
- Güneşli Beko Kombi Arkasından su akıyor
- Güneşli Beko Kombi 2 el Tamiri
- Güneşli Beko Kombi Bakımı ve Petek Temizliği