Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun İkitelli İlçesinde ve mahallelerine İkitelli Beko Kombi Servisi, Beko Kombi bakımı, Beko Kombi Tamiri, Beko Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Beko Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Beko Kombi Servisi

İkitelli Beko Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

İkitelli Beko Kombi servisi

İkitelli ve mahallelerine Beko Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. İkitelli Beko Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

İkitelli Beko Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

İkitelli Beko kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

İkitelli Beko Kombi

- İkitelli Beko Kombi Tamircisi
- İkitelli Beko Acil kombi ustası
- İkitelli Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- İkitelli Beko Kombi Arıza lambası yanıyor
- İkitelli Beko Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- İkitelli Beko Kombi Patlamalı yanıyor
- İkitelli Beko Kombi Açılıyor kapanıyor
- İkitelli Beko Kombi Su akıtıyor
- İkitelli Beko Kombi Su akıtıyor
- İkitelli Beko Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- İkitelli Beko Kombi Gaz kaçırıyor
- İkitelli Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- İkitelli Beko Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- İkitelli Beko Kombi Petekler ısınmıyor
- İkitelli Beko Kombi Arıza lambaları yanıyor
- İkitelli Beko Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- İkitelli Beko Kombi Sıcak su sorunu
- İkitelli Beko Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- İkitelli Beko Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- İkitelli Beko Kombi Tamiri
- İkitelli Beko Kombi Tamircileri
- İkitelli Beko Kombi Arkasından su akıyor
- İkitelli Beko Kombi 2 el Tamiri
- İkitelli Beko Kombi Bakımı ve Petek Temizliği