Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Şişli İlçesinde ve mahallelerine Şişli Buderus Kombi Servisi, Buderus Kombi bakımı, Buderus Kombi Tamiri, Buderus Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Buderus Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Buderus Kombi Servisi

Şişli Buderus Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Şişli Buderus Kombi servisi

Şişli ve mahallelerine Buderus Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Şişli Buderus Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Şişli Buderus Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Şişli Buderus kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Şişli Buderus Kombi

- Şişli Buderus Kombi Tamircisi
- Şişli Buderus Acil kombi ustası
- Şişli Buderus Kombi Sıcak su gelmiyor
- Şişli Buderus Kombi Arıza lambası yanıyor
- Şişli Buderus Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Şişli Buderus Kombi Patlamalı yanıyor
- Şişli Buderus Kombi Açılıyor kapanıyor
- Şişli Buderus Kombi Su akıtıyor
- Şişli Buderus Kombi Su akıtıyor
- Şişli Buderus Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Şişli Buderus Kombi Gaz kaçırıyor
- Şişli Buderus Kombi Sıcak su gelmiyor
- Şişli Buderus Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Şişli Buderus Kombi Petekler ısınmıyor
- Şişli Buderus Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Şişli Buderus Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Şişli Buderus Kombi Sıcak su sorunu
- Şişli Buderus Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Şişli Buderus Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Şişli Buderus Kombi Tamiri
- Şişli Buderus Kombi Tamircileri
- Şişli Buderus Kombi Arkasından su akıyor
- Şişli Buderus Kombi 2 el Tamiri
- Şişli Buderus Kombi Bakımı ve Petek Temizliği