Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Çekmeköy Kombi Servisi,Teknik Servis Alanında,7/24 Kaliteli, güvenli, hızlı, Özveri ile Hizmet vermekteyiz,Çekmeköy Kombi Servisi 444 3 986 yada 0534 348 36 87 Telefon numaralarımızı 7 Gün 24 Saat Araryabilirsiniz Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz.Ayrıca 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur. Kombi Arıza Durumunda 7/24 Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Çekmeköy Kombi Servisi, Kombi tamiri, Çekmeköy Kombi arıza, Çekmeköy Kombi Bakımı En Yakın Bölge Çekmeköy Kombi Tamircisi, Çekmeköy Kombi Petek Temizliği servis hizmeti vermekteyiz, Çekmeköy Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Çekmeköy Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Çekmeköy Kombi Tamircisi

Çekmeköy Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Çekmeköy kombi bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Çekmeköy Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Çekmeköy Kombi Tamir

- Çekmeköy Kombi Tamircisi
- Çekmeköy Acil kombi ustası
- Çekmeköy Kombi Sıcak su gelmiyor
- Çekmeköy Kombi Arıza lambası yanıyor
- Çekmeköy Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Çekmeköy Kombi Patlamalı yanıyor
- Çekmeköy Kombi Açılıyor kapanıyor
- Çekmeköy Kombi Su akıtıyor
- Çekmeköy Kombi Su akıtıyor
- Çekmeköy Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Çekmeköy Kombi Gaz kaçırıyor
- Çekmeköy Kombi Sıcak su gelmiyor
- Çekmeköy Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Çekmeköy Kombi Petekler ısınmıyor
- Çekmeköy Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Çekmeköy Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Çekmeköy Kombi Sıcak su sorunu
- Çekmeköy Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Çekmeköy Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Çekmeköy Kombi Tamiri
- Çekmeköy Kombi Tamircileri
- Çekmeköy Kombi Arkasından su akıyor
- Çekmeköy Kombi 2 el Tamiri
- Çekmeköy Kombi Bakımı ve Petek Temizliği