Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Üsküdar Kombi Servisi, Kombi Teknik Servis Alanında, Üsküdar Ve Mahallelerinde 20 Yıllık Tecrübe İle Garantili,Kaliteli ve güven ile Hizmet vermekteyiz, 7/24 Kurumsal Garantili Kombi Servis hizmeti vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur. Kombi Arıza Durumunda Kombi Teknik Servis için 724  Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Kombi Servisi olarak Üsküdar Kombi Servisi, Üsküdar Kombi tamiri, Üsküdar Kombi arıza, Üsküdar Kombi Kombi Bakım Üsküdar Kombi Petek Temizliği servis hizmeti vermekteyiz, Üsküdar Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Üsküdar Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Üsküdar Kombi Tamircisi

Üsküdar Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Üsküdar kombi

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Üsküdar Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Üsküdar Kombi Tamir

- Üsküdar Kombi Tamircisi
- Üsküdar Acil kombi ustası
- Üsküdar Kombi Sıcak su gelmiyor
- Üsküdar Kombi Arıza lambası yanıyor
- Üsküdar Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Üsküdar Kombi Patlamalı yanıyor
- Üsküdar Kombi Açılıyor kapanıyor
- Üsküdar Kombi Su akıtıyor
- Üsküdar Kombi Su akıtıyor
- Üsküdar Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Üsküdar Kombi Gaz kaçırıyor
- Üsküdar Kombi Sıcak su gelmiyor
- Üsküdar Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Üsküdar Kombi Petekler ısınmıyor
- Üsküdar Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Üsküdar Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Üsküdar Kombi Sıcak su sorunu
- Üsküdar Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Üsküdar Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Üsküdar Kombi Tamiri
- Üsküdar Kombi Tamircileri
- Üsküdar Kombi Arkasından su akıyor
- Üsküdar Kombi 2 el Tamiri
- Üsküdar Kombi Bakımı ve Petek Temizliği