Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Büyükçekmece Kamiloba Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Kamiloba Mahallesi Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Kamiloba Mahallesi Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Kamiloba Mahallesi Kombi Tamircisi

İstanbul Kamiloba Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Kamiloba Mahallesi Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Kamiloba Mahallesi Kombi Bakımı

- Kamiloba Mahallesi Kombi Tamircisi
- Kamiloba Mahallesi Acil kombi ustası
- Kamiloba Mahallesi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Arıza lambası yanıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Patlamalı yanıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Açılıyor kapanıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Su akıtıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Su akıtıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Gaz kaçırıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Petekler ısınmıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Sıcak su sorunu
- Kamiloba Mahallesi Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi Tamiri
- Kamiloba Mahallesi Kombi Tamircileri
- Kamiloba Mahallesi Kombi Arkasından su akıyor
- Kamiloba Mahallesi Kombi 2 el Tamiri
- Kamiloba Mahallesi Kombi Bakımı ve Petek Temizliği