Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Bağcılar Kombi Servisi, Kombi tamiri, Kombi arıza, Kombi Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Bağcılar Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Bağcılar Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Bağcılar Kombi Tamircisi

Bağcılar Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. 

Bağcılar kombi

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Bağcılar Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bağcılar Kombi Tamir

- Bağcılar Kombi Tamircisi
- Bağcılar Acil kombi ustası
- Bağcılar Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bağcılar Kombi Arıza lambası yanıyor
- Bağcılar Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Bağcılar Kombi Patlamalı yanıyor
- Bağcılar Kombi Açılıyor kapanıyor
- Bağcılar Kombi Su akıtıyor
- Bağcılar Kombi Su akıtıyor
- Bağcılar Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Bağcılar Kombi Gaz kaçırıyor
- Bağcılar Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bağcılar Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Bağcılar Kombi Petekler ısınmıyor
- Bağcılar Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Bağcılar Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Bağcılar Kombi Sıcak su sorunu
- Bağcılar Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Bağcılar Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Bağcılar Kombi Tamiri
- Bağcılar Kombi Tamircileri
- Bağcılar Kombi Arkasından su akıyor
- Bağcılar Kombi 2 el Tamiri
- Bağcılar Kombi Bakımı ve Petek Temizliği