Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Bakırköy Zeytinlik Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Zeytinlik Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Zeytinlik Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Zeytinlik Kombi Servisi

İstanbul Zeytinlik Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Zeytinlik Kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Zeytinlik Kombi Tamircisi

- Zeytinlik Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Zeytinlik Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Zeytinlik ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Zeytinlik Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Zeytinlik Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Zeytinlik Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Zeytinlik Eşanjör Kombi Tamiri
- Zeytinlik Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Zeytinlik Baca Fan Kombi Tamiri
- Zeytinlik Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Zeytinlik Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Zeytinlik Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Zeytinlik NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Pompa Kombi Tamiri
- Zeytinlik Prosestat Kombi Tamiri
- Zeytinlik Swich Kombi Tamiri
- Zeytinlik Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Zeytinlik Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Zeytinlik Tribün Kombi Tamiri
- Zeytinlik kombi Kart Tamiri