Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Bayrampaşa Kombi Servisi Firmamız Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz.Ayrıca 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur.Kombi Arıza Arıza Durumunda Teknik Servis için En Yakın Bayrampaşa Bölge Kombi Servis Merkezimizi 444 3 986 Telefonumuzdan 7 /24 Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Bayrampaşa Kombi Servisi, Kombi tamiri, Kombi arıza, Kombi Bakımı, Petek Temizliği,servis hizmeti vermekteyiz, Bayrampaşa Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Bayrampaşa Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Bayrampaşa Kombi Tamircisi

Bayrampaşa Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Bayrampaşa kombi Bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Bayrampaşa Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Bayrampaşa Kombi Tamir

- Bayrampaşa Kombi Tamircisi
- Bayrampaşa Acil kombi ustası
- Bayrampaşa Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bayrampaşa Kombi Arıza lambası yanıyor
- Bayrampaşa Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Bayrampaşa Kombi Patlamalı yanıyor
- Bayrampaşa Kombi Açılıyor kapanıyor
- Bayrampaşa Kombi Su akıtıyor
- Bayrampaşa Kombi Su akıtıyor
- Bayrampaşa Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Bayrampaşa Kombi Gaz kaçırıyor
- Bayrampaşa Kombi Sıcak su gelmiyor
- Bayrampaşa Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Bayrampaşa Kombi Petekler ısınmıyor
- Bayrampaşa Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Bayrampaşa Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Bayrampaşa Kombi Sıcak su sorunu
- Bayrampaşa Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Bayrampaşa Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Bayrampaşa Kombi Tamiri
- Bayrampaşa Kombi Tamircileri
- Bayrampaşa Kombi Arkasından su akıyor
- Bayrampaşa Kombi 2 el Tamiri
- Bayrampaşa Kombi Bakımı ve Petek Temizliği