Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Beşiktaş Kombi Servisi,Teknik Servis Alanında,7/24 Kalite ve güven ile Kombi Servis Hizmeti vermekteyiz, Firmamız Beşiktaş Ve Mahallelerinde Kurumsal Garantili hizmet vermektedir.Ayrıca 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur.Kombi Arıza Durumunda Teknik Servis için Beşiktaş En Yakın Bölge Kombi Servisimizi 7/24  444 3 986   Telefondan  Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Beşiktaş Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi tamiri,Beşiktaş Kombi arıza,Beşiktaş Kombi  Bakımı Ve Petek Temizliği  servisi hizmeti vermekteyiz, Beşiktaş Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Beşiktaş Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Beşiktaş Kombi Tamircisi

Beşiktaş Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Beşiktaş kombi

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Beşiktaş Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Beşiktaş Kombi Tamir

- Beşiktaş Kombi Tamircisi
- Beşiktaş Acil kombi ustası
- Beşiktaş Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beşiktaş Kombi Arıza lambası yanıyor
- Beşiktaş Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Beşiktaş Kombi Patlamalı yanıyor
- Beşiktaş Kombi Açılıyor kapanıyor
- Beşiktaş Kombi Su akıtıyor
- Beşiktaş Kombi Su akıtıyor
- Beşiktaş Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Beşiktaş Kombi Gaz kaçırıyor
- Beşiktaş Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beşiktaş Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Beşiktaş Kombi Petekler ısınmıyor
- Beşiktaş Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Beşiktaş Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Beşiktaş Kombi Sıcak su sorunu
- Beşiktaş Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Beşiktaş Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Beşiktaş Kombi Tamiri
- Beşiktaş Kombi Tamircileri
- Beşiktaş Kombi Arkasından su akıyor
- Beşiktaş Kombi 2 el Tamiri
- Beşiktaş Kombi Bakımı ve Petek Temizliği