Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Beşiktaş Abbasağa Kombi Servisi Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, 7 Gün 24 Saat Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz.Herzaman Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir...Ayrıca 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur.Kombi Arıza Durumunda Teknik Servis için 7 Gün 24 Saat Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Beşiktaş Abbasağa Bölgesinde Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Beşiktaş Abbasağa Kombi Servisi, Beşiktaş Abbasağa Kombi bakımı, Beşiktaş AbbasağaKombi Tamiri, Beşiktaş Abbasağa Kombi Yıllık Periyodik Bakım Ve Petek Temizliği servisi hizmeti vermekteyiz, Abbasağa Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Kombi Servisi İhtiyacınız Olduğunda En Yakın Beşiktaş Abbasağa Bölge Servisimizi 444 3 986 Arayabilirsiniz..Unutmayın Siz Değerli Müşterilerimize Bir Telefon Kadar Yakınız.....

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Abbasağa Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Abbasağa Kombi Tamircisi

İstanbul Abbasağa Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Abbasağa Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Abbasağa Kombi Bakımı

- Abbasağa Kombi Tamircisi
- Abbasağa Acil kombi ustası
- Abbasağa Kombi Sıcak su gelmiyor
- Abbasağa Kombi Arıza lambası yanıyor
- Abbasağa Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Abbasağa Kombi Patlamalı yanıyor
- Abbasağa Kombi Açılıyor kapanıyor
- Abbasağa Kombi Su akıtıyor
- Abbasağa Kombi Su akıtıyor
- Abbasağa Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Abbasağa Kombi Gaz kaçırıyor
- Abbasağa Kombi Sıcak su gelmiyor
- Abbasağa Kombi Sıcak su gelmiyor
- Abbasağa Kombi Petekler ısınmıyor
- Abbasağa Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Abbasağa Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Abbasağa Kombi Sıcak su sorunu
- Abbasağa Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Abbasağa Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Abbasağa Kombi Tamiri
- Abbasağa Kombi Tamircileri
- Abbasağa Kombi Arkasından su akıyor
- Abbasağa Kombi 2 el Tamiri
- Abbasağa Kombi Bakımı ve Petek Temizliği