Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Dikilitaş Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Dikilitaş Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Dikilitaş Kombi Servisi

İstanbul Dikilitaş Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Dikilitaş Kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Dikilitaş Kombi Tamircisi

- Dikilitaş Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Dikilitaş Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Dikilitaş ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Dikilitaş Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Dikilitaş Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Dikilitaş Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Dikilitaş Eşanjör Kombi Tamiri
- Dikilitaş Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Dikilitaş Baca Fan Kombi Tamiri
- Dikilitaş Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Dikilitaş Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Dikilitaş Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Dikilitaş NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Pompa Kombi Tamiri
- Dikilitaş Prosestat Kombi Tamiri
- Dikilitaş Swich Kombi Tamiri
- Dikilitaş Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Dikilitaş Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Dikilitaş Tribün Kombi Tamiri
- Dikilitaş kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Dikilitaş Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Dikilitaş Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Dikilitaş Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Dikilitaş Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Dikilitaş Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Dikilitaş Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Dikilitaş Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Dikilitaş Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Dikilitaş Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.