Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Beşiktaş Nispetiye Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Nispetiye Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Nispetiye Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Nispetiye Kombi Servisi

İstanbul Nispetiye Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Nispetiye Kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Nispetiye Kombi Tamircisi

- Nispetiye Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Nispetiye Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Nispetiye ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Nispetiye Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Nispetiye Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Nispetiye Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Nispetiye Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Nispetiye Eşanjör Kombi Tamiri
- Nispetiye Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Nispetiye Baca Fan Kombi Tamiri
- Nispetiye Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Nispetiye Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Nispetiye Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Nispetiye Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Nispetiye Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Nispetiye Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Nispetiye NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Nispetiye Pompa Kombi Tamiri
- Nispetiye Prosestat Kombi Tamiri
- Nispetiye Swich Kombi Tamiri
- Nispetiye Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Nispetiye Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Nispetiye Tribün Kombi Tamiri
- Nispetiye kombi Kart Tamiri