Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Eyüp Esentepe Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Esentepe Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Esentepe Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Esentepe Kombi Servisi

İstanbul Esentepe Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Esentepe Kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esentepe Kombi Tamircisi

- Esentepe Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Esentepe Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Esentepe ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Esentepe Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Esentepe Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Esentepe Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Esentepe Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Esentepe Eşanjör Kombi Tamiri
- Esentepe Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Esentepe Baca Fan Kombi Tamiri
- Esentepe Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Esentepe Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Esentepe Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Esentepe Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Esentepe Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Esentepe Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Esentepe NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Esentepe Pompa Kombi Tamiri
- Esentepe Prosestat Kombi Tamiri
- Esentepe Swich Kombi Tamiri
- Esentepe Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Esentepe Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Esentepe Tribün Kombi Tamiri
- Esentepe kombi Kart Tamiri