Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Sultan Murat Mahallesi Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Sultan Murat Mahallesi Kombi Servisi

Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Sultan Murat Mahallesi Kombi Servisi

İstanbul Sultan Murat Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

Sultan Murat Mahallesi Kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sultan Murat Mahallesi Kombi Tamircisi

- Sultan Murat Mahallesi Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Eşanjör Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Baca Fan Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Pompa Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Prosestat Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Swich Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi Tribün Kombi Tamiri
- Sultan Murat Mahallesi kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Sultan Murat Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Sultan Murat Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Sultan Murat Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Sultan Murat Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sultan Murat Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sultan Murat Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sultan Murat Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sultan Murat Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Sultan Murat Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.