Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Beylikdüzü Kombi Servisi Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Beylikdüzü Kombi Servisi, Kombi tamiri, Kombi arıza, Kombi Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Beylikdüzü Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Servis ihtiyacınız olduğunda En Yakın Beylikdüzü Bölge Kombi Servisi Şubemizi 444 3 986 yada 0534 348 36 87 Numaralarımızdan Bizi 7 / 24 Arayabilirsiniz.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Beylikdüzü Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Beylikdüzü Kombi Tamircisi

Beylikdüzü Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Beylikdüzü kombi tamir bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Beylikdüzü Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Beylikdüzü Kombi Tamir

- Beylikdüzü Kombi Tamircisi
- Beylikdüzü Acil kombi ustası
- Beylikdüzü Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beylikdüzü Kombi Arıza lambası yanıyor
- Beylikdüzü Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Beylikdüzü Kombi Patlamalı yanıyor
- Beylikdüzü Kombi Açılıyor kapanıyor
- Beylikdüzü Kombi Su akıtıyor
- Beylikdüzü Kombi Su akıtıyor
- Beylikdüzü Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Beylikdüzü Kombi Gaz kaçırıyor
- Beylikdüzü Kombi Sıcak su gelmiyor
- Beylikdüzü Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Beylikdüzü Kombi Petekler ısınmıyor
- Beylikdüzü Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Beylikdüzü Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Beylikdüzü Kombi Sıcak su sorunu
- Beylikdüzü Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Beylikdüzü Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Beylikdüzü Kombi Tamiri
- Beylikdüzü Kombi Tamircileri
- Beylikdüzü Kombi Arkasından su akıyor
- Beylikdüzü Kombi 2 el Tamiri
- Beylikdüzü Kombi Bakımı ve Petek Temizliği