Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Tuzla Kombi Servisi,Teknik Servis Alanında, 7/24 Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Tuzla Kombi Servisi,Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Ayrıza 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur. Kombi Arıza Durumunda Teknik Servis için 7/24 Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Tuzla Ve Mahallelerinde Kombi Servisi, Kombi  tamiri, Tuzla Kombi Petek Temizliği  Tuzla Kombi arıza, Tuzla Kombi Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Tuzla Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Tuzla Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Tuzla Kombi Tamircisi

Tuzla Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Tuzla kombi

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Tuzla Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Tuzla Kombi Tamir

- Tuzla Kombi Tamircisi
- Tuzla Acil kombi ustası
- Tuzla Kombi Sıcak su gelmiyor
- Tuzla Kombi Arıza lambası yanıyor
- Tuzla Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Tuzla Kombi Patlamalı yanıyor
- Tuzla Kombi Açılıyor kapanıyor
- Tuzla Kombi Su akıtıyor
- Tuzla Kombi Su akıtıyor
- Tuzla Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Tuzla Kombi Gaz kaçırıyor
- Tuzla Kombi Sıcak su gelmiyor
- Tuzla Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Tuzla Kombi Petekler ısınmıyor
- Tuzla Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Tuzla Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Tuzla Kombi Sıcak su sorunu
- Tuzla Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Tuzla Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Tuzla Kombi Tamiri
- Tuzla Kombi Tamircileri
- Tuzla Kombi Arkasından su akıyor
- Tuzla Kombi 2 el Tamiri
- Tuzla Kombi Bakımı ve Petek Temizliği