Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Fatih Kombi Servisi Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Kurumsal, Garantili,Şeffaf hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Kombi Arıza Durumunda Teknik Servis için 7/24 En Yakın Fatih Bölge Kombi Servisi Şubemizi 444 3 986 Yada  0534 348 36 87 Nolu Telefondan  Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Fatih Kombi Servisi, Kombi tamiri, Kombi arıza, Kombi Bakım, Petek Temizliği, servisi hizmeti vermekteyiz, Fatih Ve Mahallelerinde Acil Kombi Servisi, Teknik Servis işlerinde Profesyonel ( MYK ) Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Markası, Modeli Ne olusa Olsun Hertürlü Servis İhtiyacınızda Siz Değerli Müşterilerimize Bir Telefon Kadar Yakınız...

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Fatih Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Fatih Kombi Tamircisi

Fatih Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Fatih kombi Bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Fatih Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Fatih Kombi Tamiri

- Fatih Kombi Tamircisi
- Fatih Acil kombi ustası
- Fatih Kombi Sıcak su gelmiyor
- Fatih Kombi Arıza lambası yanıyor
- Fatih Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Fatih Kombi Patlamalı yanıyor
- Fatih Kombi Açılıyor kapanıyor
- Fatih Kombi Su akıtıyor
- Fatih Kombi Su akıtıyor
- Fatih Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Fatih Kombi Gaz kaçırıyor
- Fatih Kombi Sıcak su gelmiyor
- Fatih Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Fatih Kombi Petekler ısınmıyor
- Fatih Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Fatih Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Fatih Kombi Sıcak su sorunu
- Fatih Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Fatih Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Fatih Kombi Tamiri
- Fatih Kombi Tamircileri
- Fatih Kombi Arkasından su akıyor
- Fatih Kombi 2 el Tamiri
- Fatih Kombi Bakımı ve Petek Temizliği