Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Sultanbeyli Kombi Servisi,Teknik Servis Alanında,En Yakın Bölge Sultanbeyli Kombi Servisi, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, 7/24 Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz.Ayrıca 1 Yıl Garantili ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mevcuttur.Kombi Arıza Durumunda Teknik Servis için 7/24 Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Sultanbeyli Ve Mahallelerinde Kombi Servisi, Kombi tamiri, Sultanbeyli Kombi arıza, Sultanbeyli Kombi Bakımı Sultanbeyli Kombi Petek Temizliği servis hizmeti vermekteyiz, Sultanbeyli Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.İletişim İçin En yakın Şubemizi 444 3 986 yada 0534 348 36 87 Arayabilirsiniz...

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Sultanbeyli Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Sultanbeyli Kombi Tamircisi

Sultanbeyli Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Sultanbeyli kombi bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Sultanbeyli Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sultanbeyli Kombi Tamiri

- Sultanbeyli Kombi Tamircisi
- Sultanbeyli Acil kombi ustası
- Sultanbeyli Kombi Sıcak su gelmiyor
- Sultanbeyli Kombi Arıza lambası yanıyor
- Sultanbeyli Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Sultanbeyli Kombi Patlamalı yanıyor
- Sultanbeyli Kombi Açılıyor kapanıyor
- Sultanbeyli Kombi Su akıtıyor
- Sultanbeyli Kombi Su akıtıyor
- Sultanbeyli Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Sultanbeyli Kombi Gaz kaçırıyor
- Sultanbeyli Kombi Sıcak su gelmiyor
- Sultanbeyli Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Sultanbeyli Kombi Petekler ısınmıyor
- Sultanbeyli Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Sultanbeyli Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Sultanbeyli Kombi Sıcak su sorunu
- Sultanbeyli Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Sultanbeyli Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Sultanbeyli Kombi Tamiri
- Sultanbeyli Kombi Tamircileri
- Sultanbeyli Kombi Arkasından su akıyor
- Sultanbeyli Kombi 2 el Tamiri
- Sultanbeyli Kombi Bakımı ve Petek Temizliği