Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Esenler Kombi Servisi Firmamız Teknik Servis Alanında, Garantili,Kaliteli, güvenli, Şeffaf,  Kurumsal  hizmet vermekteyiz.Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için 444 3 98 Telefonumuzdan 7/24 En Yakın esenler Kombi Servisi Şubemizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Yılmaz Teknik Servisi olarak Esenler Kombi Servisi, Kombi tamiri, Kombi arıza, Kombi Bakımı, Petek Temizliği, servisi hizmeti vermekteyiz, Esenler Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Esenler Kombi Servisi

Kombi tamiri Arıza, Bakım Hizmeti veriyoruz. Kombi servis çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, Yenilenmiş kombi Satışı, kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir.

Esenler Kombi Tamircisi

Esenler Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

İlgili İçerik;

Esenler kombi Bakımı

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Esenler Kombi Petek temizliği

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımı için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esenler Kombi Tamir

- Esenler Kombi Tamircisi
- Esenler Acil kombi ustası
- Esenler Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenler Kombi Arıza lambası yanıyor
- Esenler Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Esenler Kombi Patlamalı yanıyor
- Esenler Kombi Açılıyor kapanıyor
- Esenler Kombi Su akıtıyor
- Esenler Kombi Su akıtıyor
- Esenler Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Esenler Kombi Gaz kaçırıyor
- Esenler Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenler Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Esenler Kombi Petekler ısınmıyor
- Esenler Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Esenler Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Esenler Kombi Sıcak su sorunu
- Esenler Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Esenler Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Esenler Kombi Tamiri
- Esenler Kombi Tamircileri
- Esenler Kombi Arkasından su akıyor
- Esenler Kombi 2 el Tamiri
- Esenler Kombi Bakımı ve Petek Temizliği