Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Sultangazi İlçesinde ve mahallelerine Sultangazi Alarko Kombi Servisi, Alarko Kombi bakımı, Alarko Kombi Tamiri, Alarko Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Alarko Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Alarko Kombi Servisi

Sultangazi Alarko Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Sultangazi Alarko Kombi servisi

Sultangazi ve mahallelerine Alarko Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Sultangazi Alarko Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Alarko Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sultangazi Alarko kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Sultangazi Alarko Kombi

- Sultangazi Alarko Akış Şalteri Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Ateşleme Elektrodu Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko ByPass Diyafram Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Doldurma Musluğu Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Emniyet Ventili Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Plakalı Eşanjör Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Baca Fan Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Gösterge (Manometre) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Hava Prujörü Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Üç Yollu Vana Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Kılcal Boru Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko NTC (Sensör) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Pompa Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Prosestat Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Swich Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Basınç Sondası Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko Tribün Kombi Arızası tamiri
- Sultangazi Alarko kombi Kart Tamiri

Hizmet Kalite Güven ile Sultangazi Alarko Kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Sultangazi Alarko Kombi Servisi Alanında Profesyonel, Belgeli Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. servis işinde Uzman konumda yer alan ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Bize Çağrı merkezi Telefonlarımızdan Ulaşın 444 3 986 Sultangazi Alarko Kombi Servisi Size Hizmet için Biz Hep Buradayız. 7 gün 24 saat Servis hizmeti alabilirsiniz.

Sultangazi Alarko Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sultangazi Alarko Kombi Servisi için Ekonomik ve Uygun Fiyat ile Arıza Bakım Hizmeti Sunuyoruz Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sultangazi Alarko Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, Yılmaz Teknik Servisi Sultangazi Alarko Kombi Servisi için Garantili Tamir ve Parça Değişimi hizmeti sunuyoruz.Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.

Sultangazi Alarko Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet Yılmaz Teknik Servisi Sultangazi Alarko Kombi Servisi olarak Arıza ve Bakım hizmeti sunuyoruz. Bize Çağrı merkezi Telefon Numaramızdan Ulaşıp Bilgi Alabilir Bakım Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın 444 3 986.