Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Silivri İlçesinde ve mahallelerine Silivri Baxi Kombi Servisi, Baxi Kombi bakımı, Baxi Kombi Tamiri, Baxi Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Baxi Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Baxi Kombi Servisi

Silivri Baxi Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Silivri Baxi Kombi servisi

Silivri ve mahallelerine Baxi Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Silivri Baxi Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Silivri Baxi Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Silivri Baxi kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Silivri Baxi Kombi

- Silivri Baxi Kombi Tamircisi
- Silivri Baxi Acil kombi ustası
- Silivri Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Silivri Baxi Kombi Arıza lambası yanıyor
- Silivri Baxi Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Silivri Baxi Kombi Patlamalı yanıyor
- Silivri Baxi Kombi Açılıyor kapanıyor
- Silivri Baxi Kombi Su akıtıyor
- Silivri Baxi Kombi Su akıtıyor
- Silivri Baxi Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Silivri Baxi Kombi Gaz kaçırıyor
- Silivri Baxi Kombi Sıcak su gelmiyor
- Silivri Baxi Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Silivri Baxi Kombi Petekler ısınmıyor
- Silivri Baxi Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Silivri Baxi Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Silivri Baxi Kombi Sıcak su sorunu
- Silivri Baxi Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Silivri Baxi Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Silivri Baxi Kombi Tamiri
- Silivri Baxi Kombi Tamircileri
- Silivri Baxi Kombi Arkasından su akıyor
- Silivri Baxi Kombi 2 el Tamiri
- Silivri Baxi Kombi Bakımı ve Petek Temizliği