Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Esenyurt İlçesinde ve mahallelerine Esenyurt Beko Kombi Servisi, Beko Kombi bakımı, Beko Kombi Tamiri, Beko Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Beko Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Beko Kombi Servisi

Esenyurt Beko Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Esenyurt Beko Kombi servisi

Esenyurt ve mahallelerine Beko Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Esenyurt Beko Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Beko Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esenyurt Beko kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esenyurt Beko Kombi

- Esenyurt Beko Kombi Tamircisi
- Esenyurt Beko Acil kombi ustası
- Esenyurt Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenyurt Beko Kombi Arıza lambası yanıyor
- Esenyurt Beko Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Esenyurt Beko Kombi Patlamalı yanıyor
- Esenyurt Beko Kombi Açılıyor kapanıyor
- Esenyurt Beko Kombi Su akıtıyor
- Esenyurt Beko Kombi Su akıtıyor
- Esenyurt Beko Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Esenyurt Beko Kombi Gaz kaçırıyor
- Esenyurt Beko Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenyurt Beko Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Esenyurt Beko Kombi Petekler ısınmıyor
- Esenyurt Beko Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Esenyurt Beko Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Esenyurt Beko Kombi Sıcak su sorunu
- Esenyurt Beko Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Esenyurt Beko Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Esenyurt Beko Kombi Tamiri
- Esenyurt Beko Kombi Tamircileri
- Esenyurt Beko Kombi Arkasından su akıyor
- Esenyurt Beko Kombi 2 el Tamiri
- Esenyurt Beko Kombi Bakımı ve Petek Temizliği