Teknik Servis için Profesyonel Destek

Yılmaz Teknik Servisi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

444 3 986

ustalar

Teknik Servis Alanında, Kalite ve güven ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. ikinci El Kombi satış Hizmetimiz de Mavcuttur Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. veya Arıza Kaydı Oluşturun Esenler İlçesinde ve mahallelerine Esenler Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi bakımı, Bosch Kombi Tamiri, Bosch Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Bosch Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Randevu Sistemi ile Çalışmaktayız ? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Teknik Servis Süreci ;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Bosch Kombi Servisi

Esenler Bosch Servisi Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Esenler Bosch Kombi servisi

Esenler ve mahallelerine Bosch Kombi servisi Arıza, Bakım Tamir Hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi Satış , kombi ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti vermektedir. Esenler Bosch Marka ve Model kombilerinize Servis hizmeti vermekteyiz.

Esenler Bosch Kombi tamircisi

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esenler Bosch kombi bakım

Kombi Bakımı yapıyoruz? kombi rutin bakımları Tesisat filtresi temizliği, baca temizliği, fan temizliği, eşanjör temizliği, Yanma haznesi temizliği, Ateşleme elektrotları temizliği, Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmü ve Gaz basımı ve Genel Kontrolleri Sağlıyoruz. periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız,  444 3 986 veya 0 (534) 348 36 87

Esenler Bosch Kombi

- Esenler Bosch Kombi Tamircisi
- Esenler Bosch Acil kombi ustası
- Esenler Bosch Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenler Bosch Kombi Arıza lambası yanıyor
- Esenler Bosch Kombi Kalerüfer ısınmıyor
- Esenler Bosch Kombi Patlamalı yanıyor
- Esenler Bosch Kombi Açılıyor kapanıyor
- Esenler Bosch Kombi Su akıtıyor
- Esenler Bosch Kombi Su akıtıyor
- Esenler Bosch Kombi Fan motoru gürültülü çalışıyor
- Esenler Bosch Kombi Gaz kaçırıyor
- Esenler Bosch Kombi Sıcak su gelmiyor
- Esenler Bosch Kombi Barometre basınç çok yükseliyor
- Esenler Bosch Kombi Petekler ısınmıyor
- Esenler Bosch Kombi Arıza lambaları yanıyor
- Esenler Bosch Kombi Düğmeleri çalışmıyor
- Esenler Bosch Kombi Sıcak su sorunu
- Esenler Bosch Kombi Petekleri Üst ısınmıyor
- Esenler Bosch Kombi Petekleri Alt ısınmıyor
- Esenler Bosch Kombi Tamiri
- Esenler Bosch Kombi Tamircileri
- Esenler Bosch Kombi Arkasından su akıyor
- Esenler Bosch Kombi 2 el Tamiri
- Esenler Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizliği